loader-image

מה ההבדל בין חנות פרחים מודרנית לחנות פרחים מהדור הישן?

בלוג

alt


מה ההבדל בין חנות פרחים מודרנית לחנות פרחים מהדור הישן?

פרחים ממלאים את ליבנו מילדות ועד זקנה. דרך שירים וסיפורים, רגעים רומנטיים ורגעי אהבה, הם מלווים את חיינו כמעט בכל אירוע. למעשה, הם הצבע, היופי והקסם שמקיף ומלווה אותנו בשקט ובחדווה בעודנו עוסקים בשגרת יומנו.

 

פרחים באינטרנט?

 

עולם המסחר הולך ומשתנה לנגד עיננו. עסקים קטנים, שבעבר יכלו לשרוד רק דרך מכירת מרכולתם בבית העסק וברחוב, נעלמים. שיטת המכירה היחידה שהכירו הייתה מפה לאוזן, על ידי צבירת מוניטין, או פשוט מעצם היותם החנות היחידה באזור, וכעת מתגלה כי העולם תחרותי וצפוף מתמיד. הצרכן למד לקבל בקלות ובמהירות כמעט כל מוצר בו יחפוץ. עובדה זו לא פסחה על שוק הפרחים העולמי, כמו גם על השוק המקומי – כאן בישראל.

 

כפר גלובלי – פרחים מכל העולם

 

אמסטרדם היא האחת הדוגמאות הטובות ביותר לעיר בה שוק הפרחים, לא רק שמהווה אטרקציה מיוחדת לתייר החיצוני והמקומי, אלא מראה כיצד שוק כזה יכול לשגשג במשך שנים רבות ולהתאים את עצמו לטרנדים עולמיים. הדבר נעשה בשטח עצמו, אך גם דרך מסחר אלקטרוני ומעבר סחורות בלחיצת כפתור.

 

החנות וירטואלית, הפרחים אמתיים לגמרי

 

אין ספק שחנות פרחים מהדור הישן, מגלמת בתוכה יתרונות. ממש כמו בחנות הספרים הישנה, גם כאן נחמד לערוג על רגע יפה מהעבר, להיזכר בסיפור מלבב של הסבתא, כיצד קיבלה את הזר הראשון ליום הנישואים. ממש לא חשוב אילו פרחים הם היו וכמה שילם בעלה לעתיד על הזר המיוחד, הסיפור הוא החשוב. לעומתה, מציגה חנות הפרחים המודרנית יתרונות אחרים, ביניהם ניתן למצוא מבחר גדול יותר, טריות המוצר, המחיר האטרקטיבי, שירות משלוחים מקיף ומהיר לכל מקום, אפשרות למתן שירות על גבי אזורים נרחבים יותר ושיתופי פעולה של מספר חנויות יחד.

 

מרכיבים את הזר המושלם

יום הולדת, יום נישואים, ערב שבת, חתונה, הזמנה לדייט, קידום בעבודה – כל אירוע הוא הזדמנות לפנק את הקרובים לנו בזר יפה ומושקע. חנות פרחים מודרנית באינטרנט מאפשרת לנו להתרשם מקטלוגים גדולים ומפורטים, בעזרת תמונות תקריב ברזולוציות מדהימות. הכל דרך המסך האישי שלנו. עשרות סוגי פרחים בכל הגדלים, המינים והצבעים, מחכים במרחק שיחת טלפון והזמנת און ליין מהירה. עם זאת, כמובן שביקור בחנות, איסוף עצמי וקשר אישי עם צוות החנות הם ערך מוסף שרק יכול להגביר את חווית הקנייה המקוונת.

 

הערך המוסף של חנות הפרחים המודרנית

 

חנויות פרחים המחזיקות אתר אינטרנט, מוסיפות להשתכלל כל הזמן. אתר מתקדם הוא פלטפורמה רחבה יותר, בה סביר שתמצא יותר מאשר תבקש. בין אם מתנות מגוונות לכל מטרה, כלי בית, מתנות לתינוק חדש במשפחה, ושלל פינוקים אחרים כמו שוקולדים, יינות בוטיק, וכל מיני הפתעות. באופן זה, תוכלו לרכוש ליקיריכם מתנות נוספות עליהן לא חשבתם קודם לכן. הערך המוסף העיקרי במסחר האלקטרוני הוא האפשרות "לסגור פינה" בקלות ובמהירות ללא נסיעה מיותרת, עמידה בתור וכדומה.

אין כמו זר פרחים מושקע להראות אהבה

החל מסריקת קטלוג הפרחים בחלון הראווה הווירטואלי, בחירת הזר, ההזמנה עצמה והפידבקים ממקבל הזר, רכישת זר דרך חנות פרחים אינטרנטית היא חוויה מלבבת. לא פחות חשוב: זו דרך מצוינת לחסוך בזמן, כסף, פקקים וכל ההתעסקות המלווה בהליכה לחנות מהדור הישן. כאשר המוצר איכותי, האספקה מהירה והמחירים אטרקטיביים, אין סיבה להתלבט.