חנות הפרחים שלנו

החנות שלנו מתמחה בעיצוב וסידור פרחים מאז שנוסדה בשנת 2006.
אנו מקפידים לשמור על איכות הפרחים איתם אנחנו עובדים, על המקצועיות הגבוהה של הצוות שלנו ומעל לכל – לתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר.

חנות פרחים ביבנה, חנות בוטיק המתמחה בעיצוב וסידור פרחים נוסדה בשנת 2006.
מאז הספקנו להתרחב עסקית, ולצד חנות הפרחים, אנחנו עושים שיתופי פעולה עם מלונות וחברות קטנות וגדולות בישראל, אך עדיין מקפידים לשמור על איכות הפרחים איתם אנחנו עובדים, על המקצועיות והמיומנות הגבוהה של הצוות שלנו ומעל לכל – לתת ללקוחות שלנו בחנות הפרחים ביבנה את השירות הטוב ביותר.
כחלק מהרצון שלנו לאפשר גם ללקוחות בכל הארץ להנות מסידורי הפרחים המיוחדים ומהשירות האישי שלנו, השקנו בשנת 2014 את אתר האינטרנט Flowernet. אתר זה מאפשר ללקוחות מהארץ ומהעולם להזמין משלוחי פרחים לכל מקום בארץ: משלוחי פרחים בתל אביבמשלוחי פרחים באילתמשלוחי פרחים בראשון לציוןמשלוחי פרחים באשדודמשלוחי פרחים ברחובותמשלוחי פרחים בפתח תקווה ובעוד ערים וישובים רבים בארץ. אנו גם מגיעים לבתי חולים, כמו למשל משלוחי פרחים לתל השומר ולכל מקום בארץ שרק תבקשו 🙂 בנוסף לזרים וסידורי הפרחים היפים שלנו, תוכנו להזמין באתר מוצרים רבים נוספים, כגון מארזי שוקולד, יינות, בלונים, מגשי פירות, מתנות ליולדת הכולל מוצרי טקסטיל ועוד, הכל בפריסה ארצית ותוך שימת דגש על טיב המוצרים, עמידה בזמנים ושירות ברמה הגבוהה ביותר. אתר  Flowernet הינו מאובטח וידידותי מאוד למשתמש.